חלקי חילוף למכונות כביסה

מכונת הכביסה שלנו הינה הפועל השחור ביותר בבית. היא עובדת ללא הפסקה, מעמיסה משקלים גדולים בתוכה, פועלת ע"י מנוע, אלקטרוניקה ומים וכל זאת לאורך שנים רבות ללא תחזוקה כלשהי. ואז, כאשר היא מתקלקלת רובנו פשוט משליכים אותה במקום לנסות לתקנה. חלקי חילוף למכונות כביסה יכולים לעזור לכם להמשיך ולהשתמש במכונת הכביסה שלה, כאילו הייתה זו חדשה ובכך לחסוך לכם לא מעט כסף וכאבי ראש מיותרים. עבור מי חלקי החילוף הללו מיועדים, כיצד משיגים אותם ומה הם בדיוק כוללים? מיד לפניכם.

 

לא רק לטכנאים

טכנאי מכונות הכביסה אשר קונים אותם בזול ומוכרים לכם אותם בעלות גבוהה יותר אשר כוללת את עלות התיקון וההתקנה. כל איש מקצוע חייב להתפרנס באופן זה. אך תופתעו לגלות כי אותם חלקי חילוף יכולים לשמש גם אתכם גם אם אינכם טכנאים מדופלמים. במידה ומכונת הכביסה שלכם כבר אינה בתקופת האחריות, גם אתם יכולים להיות "טכנאים" לכמה שעות ולתקן בעיות ממוקדות שכל אדם עם ידיים טובות יכול לתקן. ראשית כל, עליכם לנסות לאפיין את הבעיה – האם מדובר בתוכניות כביסה שהשתבשו? המכונה אינה סוחטת? אינה שואבת את המים? אינה מחממת את המים? לכל בעיה יש חלק חילוף שמתאים לתיקונה. מכונות הכביסה, למרות גודלן, אינן מכילות חומר רב בתוך גוף הפלדה שלהן כך שניתן בקלות להחליף חלקים בתוכן וללא שום קושי. כמובן שיש לעבוד בזהירות תוך ניתוק המכונה מן החשמל ומברז המים.

אטבי כביסהבאילו חלקי חילוף מדובר?
כמעט ולא ניתן למצוא חלק במכונת כביסה שלא ניתן להחלפה. חלקי חילוף למכונות כביסה יכללו את כל החלקים המודולאריים במכונה לרבות המכאניים והאלקטרוניים:
• משאבת מים.
• גוף חימום.
• רצועות המנוע.
• כרטיסי התוכניות.
• אטמים.
• דלתות ונועלי דלתות.
• ועוד מגוון חלפים.

מדהים לגלות כי עלותו של גוף חימום למכונת כביסה אינה עולה על ה- 150 שקלים כאשר גם משאבות המים אינן יקרות הרבה יותר. בין לבין נמצאים כל הפלסטיקים, הסוויצ'ים והכפתורים אשר אותם ניתן להשיג בעלות מינימאלית.

 

למה חשוב לשים לב לפני הרכישה?

בין אם אתם טכנאים או בעלי מכונות כביסה אשר מעוניינים להתמודד עם תיקון המכונה בעצמכם, קחו בחשבון כי חלקי חילוף למכונות כביסה רוכשים רק אצל ספק אשר מציע לכם את המגוון הרחב ביותר של חלקי חילוף ובהתאמה לכל מכונות הכביסה הקיימות. אצל חלק מהספקים תוכלו להתרשם מהמגוון המוצע באתר האינטרנט כאשר ניתן תמיד להשאיר בקשה לחלק חילוף זה או אחר והם כבר מנסים להשיגו עבורכם. ספקים ויבואנים מובילים של חלקי חילוף אף יציגו באתרים שלהם מדריכים מפורטים (כתובים או מצולמים) המסבירים כיצד לתקן את מכונת הכביסה בעצמכם עם חלקי החילוף שרכשתם. בכל מקרה, החיסכון הכספי עצום לעומת עלות התיקון ובטח ובטח כאשר מדובר על החלפת מכונת הכביסה לחדשה.

 
בניית אתרים