הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
טיפים לשמירה על מכונת כביסה

טיפים לשמירה על מכונת כביסה

מכונת כביסה איכותית מבצעת אלפי מחזורי סיבוב בכל תוכנית כביסה והיא משלבת בתוכה אלמנטים חשמליים, מכאניים, הידרודינמיים וחומרי איטום. אך ללא שמירה נאותה על מכונת הכביסה שלנו, מה שאמור היה לשרת אותנו לפחות כ- 15 שנים, יזדקק לתיקון תוך 5 שנים בלבד וחבל שכך. להלן מספר טיפים לשמירה על מכונת כביסה לאורך זמן, כך שתפיקו ממנה את המירב מבלי להזדקק לשירותי תיקון של טכנאי או להחליפה בחדשה בטווח הזמן הקצר.


שמרו תמיד על הוראות היצרן

מכונת כביסההישראלים הינם חסרי סבלנות וכמעט שאינם מקדישים זמן לקריאת חוברות ההפעלה המצורפות למכונת הכביסה ע"פ חוק. למעשה בהוראות ההפעלה החשובות הללו תוכלו למצוא מספר רב של טיפים לשמירה על מכונת כביסה שתפעל בצורה מושלמת, והן כוללות את כל המידע השלם לגבי כיצד לתפעל את המכונה וממה חשוב להימנע. לסיכום ניתן לומר כי כל מכונות הכביסה, ללא יוצא מכן הכלל, יכללו תמיד את האזהרות הבאות :
• משקל יתר – עומס יתר מכביד על המנוע והרצועות.
• חפצים מתכתיים – רוקנו את כיסי הבגדים ממטבעות וחפצים אחרים אשר עלולים לסתום את הפילטר.
• היעזרו בסבלנות – מנגנון הדלת יפתח בעצמו לאחר פרק זמן קבוע מראש מסיומה של התוכנית שבחרתם. כל ניסיון לפתוח את הדלת בכוח עלול לפגוע בה באופן בלתי הפיך.
• איטום – הגומי אוטם את דלת מכונת הכביסה אך עקב מבנהו, הוא נוטה לצבור לכלוך אשר מביא להתפתחות פטריות ועובשים. ייבשו את הגומי לאחר כל מחזור כביסה.
• משטח ישר – אל תאפשרו למכונה "לרקוד" בזמן פעולתה שכן הרעידות עלולות לחבל במנוע ואף באלקטרוניקה של הכרטיס החכם במכונה.

ברוב המקרים יציע היצרן להזמין טכנאי על מנת לנקות את הפילטרים ואת גוף החימום והדבר בהחלט מקובל במדינות אירופה. בישראל לעומת זאת רובנו דוגלים בשיטת "עשה זאת בעצמך" ובהחלט ניתן לפעול בצורה זו גם בנוגע לניקוי פילטרים והפעלה חודשית של המכונה בטמפרטורה גבוהה עם מסיר אבנית לניקוי גוף החימום.


הנחיות נוספות

כל מכונת כביסה פועלת כנגד לחץ מים חזק ביותר המגיע מהברז. הלחץ הגדול והבלתי פוסק עלול לפגוע בשסתומים ובצינורות ולכן די בפתיחת ברז המים בעת פעולת המכונה וסגירה שלו כאשר המכונה אינה מכבסת. יחד עם זאת חשוב לזכור כי הפעלת המכונה ללא חיבור למים עלולה להרוס את גוף החימום. חשוב מאוד להשתמש באבקות כביסה איכותיות ובתוספים אשר שומרים על גוף החימום נקי מאבנית, לאור המצב העגום של המים הקשים בישראל.

סוף מעשה במחשבה תחילה – מאחר ואת חלק מפעולות התחזוקה של מכונת הכביסה ניתן לבצע באופן עצמי, מוטב לרכוש מראש מכונת כביסה אשר מאפשרת את פירוק הפילטר והחלקים הניידים בה ביתר קלות ובכך לעזור לעצמכם לבצע את המשימה ללא כל קושי. כמובן שקיימים עוד טיפים לשמירה על מכונת כביסה ורצוי להתייעץ לגביהם עם טכנאי מכונות כביסה ואף לגלוש לפורומים מקצועיים ברשת.


בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.