הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
טכנאי מכונות כביסה - מתי יש לקרוא לטכנאי

טכנאי מכונות כביסה

מכונת כביסה היא מכשיר חשמלי בסיסי בכל בית. בכדי לשמור על היגיינה נכונה, יש להפעיל את מכונת הכביסה מספר פעמים בשבוע. שיבושים בפעולת המכונה או תקלות, גורמים לשיבוש אורח החיים הרגיל. בעבור משפחות עם ילדים או תינוקות, מכונת כביסה תקינה משמעותית עוד יותר. במטרה לסייע לכם בהארכת חיי המכונה ואיתור מוקדם של תקלות, אספנו כאן טיפים שימושיים להפעלת המכונה וסימנים אשר מעידים כי קיימת תקלה ויש לפנות בהקדם אל טכנאי מכונות כביסה.

תחילה, נציין כי מגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר ותמורה מלאה בעד כספכם. הקפידו להסתייע בטכנאים מנוסים, אדיבים, אמינים ובעיקר הגונים. לא כל תיקון מכונת כביסה מסתכם בתשלום של אלפי שקלים. קיימים גם מקרים בהם הטכנאי מבצע רק ניקוי פשוט.
 

הפעלה נכונה של מכונת כביסה ביתית

טכנאי מכונות כביסה

1. הימנעו מהפעלה רצופה של מכונת הכביסה. בין הפעלה להפעלה, כדאי לתת למכונה מנוחה בת שעה אחת לפחות.
2. דחיסת כמות גדולה של בגדים בתוך מכונת כביסה או מייבש כביסה גורעת מאיכות הניקיון. הכמות המומלצת היא 2/3 מנפח המכונה.
3. פעילות המכונה רועשת בעיקר בשעת הסחיטה. הפחתת כמות הסיבובים תסייע לכם בצמצום הרעש וצריכת החשמל של המכונה. 1200 סיבובים כרוכים במאמץ מנוע משמעותי, אם ניתן להסתפק בפחות סיבובים, כדאי לעשות זאת.
4. הקפידו לרוקן היטב את הכיסים והימנעו מהכנסת מטבעות, נייר, טישו או כל חפץ אחר אל מכונת הכביסה.
5. שימוש בתכשירים מסירי אבנית בכל הפעלה חשוב מאוד להארכת חיי המכונה. המים הקשים בישראל מכילים ריכוז אבנית גבוה.
6. ניקוי הפילטר של מכונת הכביסה נחוץ כפעולת תחזוקה שוטפת. אם אנכם יודעים כיצד לנקות את הפילטר בעצמכם, יש להזמין טכנאי מכונות כביסה.
 

סימנים של תקלות

אבחון מוקדם של תקלות חשוב מאוד לצמצום הנזק ובעיקר, צמצום ההוצאה הכספית. תחזוקה נכונה של מכשירי החשמל הביתיים, מביאה עמה אפשרות לחסוך אלפי שקלים. כל שינוי בהתנהגות של המכונה או ירידה בתפוקת העבודה, מעידים על תקלה או בלאי מתקדם. כאשר המכונה מתחממת, משמיעה רעשים לא רגילים, לא סוחטת היטב או מפזרת מים, ישנה בעיה. פנייה מהירה אל טכנאי מכונות כביסה מומלצת.
 

לפני שמזמינים טכנאי מכונות כביסה

פעולות התחזוקה הבאות מומלצות לביצוע בכל מכונת כביסה: ניקוי המכונה עם מסיר אבנית אחת לשלושה חודשים, ניקוי מסנן ובדיקת הברזים. אם מכונת הכביסה לפתע אינה מגיבה, כדאי לבדוק את חיבור החשמל. את השימוש במכונה כדאי לבצע בהתאם להנחיות של היצרן ולא בהתאם להנחיות של יצרני אבקות הכביסה. המלצות אודות שינוי בהרגלי השימוש תקבלו רק מטכנאי מכונות כביסה מנוסה.

רגע לפני הזמנת הטכנאי כדאי לבדוק האם תעודת האחריות של המכונה עדיין בתוקף ומהי הכשרתו המקצועית של הטכנאי. טכנאי מכונות כביסה מנוסה ומוסמך, יוכל לפתור במהרה כל תקלה ולהמליץ מתי כבר הגיעה השעה לרכוש מכונה חדשה.

למאמר על חלקי חילוף למכונות כביסה: לחצו כאן
בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.