הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תיקון מייבש כביסה - טכנאי מייבשי כביסה מקצועי

תיקון מייבש כביסה

החורף כבר כאן טעמו מזג האוויר הקר ושאר דאגות בדבר ייבוש הכביסה. הגשם והקור, אינם מאפשרים ייבוש כביסה טבעי מהיר. בניגוד לחודשי הקיץ בהם הכביסה מתייבשת על החבל חיש מהר, בחודשי החורף, יש להמתין זמן רב או לדאוג למייבש כביסה. בהתאם לכך, בשנים האחרונות, אפשר למצוא מייבשי כביסה כמעט בכל בית. יש אשר עושים בהם שימוש קבוע גם בחודשי הקיץ. לקראת עונת החורף בה תעשו שימוש תכוף יותר במייבש, אספנו מספר טיפים שימושיים.

הרחיבו את הידע שלכם אודות השימוש במכשירי החשמל הביתיים. ככל שתדעו יותר, כך תוכלו לצמצם את צריכת החשמל, להאריך את תקופת השימוש במכשיר ולשפר את תפוקתו. שירותי תיקון מייבש כביסה מתבצעים לרוב על ידי טכנאי מכונות כביסה. את מייבש הכביסה המקולקל כדאי יהיה לתקן רק כאשר עלות התיקון מצדיקה זאת. במקרים בהם מדובר במכשיר ישן אשר דורש חלקי חילוף יקרים, בדקו היטב מחירים של מייבשי כביסה חדשים.
 

מכשיר פשוט עם הפעלה פשוטה

רוב מייבשי הכביסה אינה מורכבים. בסך הכול, מדובר במכשיר אשר כולל מכל מסתובב וגוף חימום. הפונקציות אשר מציעים מייבשי הכביסה המשוכללים ביותר אינן רבות או מסובכות. על כן, גם מלאכת התיקונים אינה מורכבת או מסובכת במיוחד. תיקון מייבש כביסה מסתכם בזמן עבודה קצר. את ההחלטה האם כדאי יהיה לבצע את התיקון או לא, תקבלו בהתאם למחיר.

חשוב לזכור, כי על אף ההפעלה הפשוטה של המכשיר, מייבשי כביסה ידועים כמכשירים בעלי צריכת חשמל גבוהה. אם אתם נוהגים לעשות מישוש ממושך במייבש הכביסה, הקפידו להשתמש בטיימר. נסו לצמצם ככל הניתן את משך הפעלת המייבש. כמו כן, נמליץ לעשות בו שימוש בשעות בהן צריכת החשמל נמוכה יותר.
 

הפעלה נכונה של מייבש כביסה

כמעט כל תיקון מייבש כביסה מסתכם בסופו של דבר בניקיון הפילטר או גוף החימום. כמו כל מכשיר ייבוש וניקוי אחר, גם את הפילטרים של מייבש בכביסה יש לנקות אחת למספר חודשים. אל הפילטרים מתאספים גושים של אבק, לכלוך, חפצים אשר נופלים מהכיסים ועוד. פילטר מלוכלך או סתום אינו מאפשר מעבר חלק של אוויר. אם מייבש הכביסה שלכם אינו מספק את אותה תפוקת עבודה כמו בעבר, כדאי לבדוק את הפילטרים ולנקות אותם.

בעיה נפוצה נוספת היא חסימה בצינור ניקוז האוויר. כל טכנאי מקצועי מכיר את התקלות הנפוצות ויודע כיצד לאבחן אותן בתוך כמה דקות. התקלות היקרות והמורכבות יותר לטיפול הן תקלות בגוף החימום. תיקון מייבש כביסה מסתכם לא אחת בהחלפת גוף חימום. תיקונים אשר דורשים חלקי חילוף יקרים יותר בהשוואה לתיקונים רגילים. כאן נכנסים לתמונה שיקולים של עלות מול תועלת. הנחו את הטכנאי שלא להתחיל בעבודה מבלי לשוחח עמכם ולעדכן בעלויות הצפויות. טכנאים הגונים ימליצו לכם בעצמם לוותר על תיקון המייבש ולרכוש אחד חדש. ההשקעה הכספית אינה כדאית כאשר מדובר במייבש כביסה ישן.
בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.