הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
פתח קידמי או עליון - במה כדאי לבחור?

פתח קידמי או עליון?

מכונת הכביסה הביתית הינה אחד מהעזרים הבסיסיים שהחיים בלעדיהם קשים עד בלתי אפשריים. בבואכם לבחור מכונת כביסה, מגוון הפרמטרים אותו עליכם לבדוק, גדול בהחלט. אחת הסוגיות אליהן תידרשו במהלך החיפוש אחר מכונת כביסה חדשה היא שאלת המיליון דולר - מכונת כביסה: פתח קדמי או עליון?

מכונת כביסה בעלת פתח עליון

מכונת הכביסה המסורתית, המתהדרת בפתח עליון, מתאימה במיוחד למי שלא מתאים לו להשתרע מלוא קומתו על הרצפה בכל פעם שעליו להכניס כבסים מלוכלכים למכונה, או לחילופן, לשלות ממנה את הכבסים הנקיים. אם אתם סובלים מנטייה לכאבי גב, ממגבלה אחרת המונעת ממכם התכופפות, או אם סתם מתחשק לכם להתפנק ולחסוך את המאמץ המיותר הכרוך במכונת כביסה בעלת פתח קדמי, הרי שמכונת כביסה בעלת פתח עליון מיועדת ממש עבורכם. כל שיהיה עליכם לעשות, הוא לפתוח את פתח המכונה ולהשליך את הכבסים, לסגור את פתח המכונה, ולבחור את תכנית ההפעלה הרצויה. במקרה של עלויות עתידיות, תיקון מכונות כביסה עם פתח עליון לא שונה ממכונה עם פתח קדמי. קל, פשוט, ואפילו חסכוני בזמן. ואם תשאלו מהי, אם כן, ההתלבטות בין מכונת כביסה בעלת פתח עליון לבין זו בעלת הפתח הקדמי, אתם מוזמנים להמשיך אל הפסקה הבאה.

מכונת כביסה עם פתח קדמימכונת כביסה בעלת פתח קדמי

אם אין לכם בעיה ספציפית המקשה עליכם להתכופף, אין כל סיבה שלא תבחרו בגרסה המודרנית יותר של מכונות הכביסה – מכונת כביסה בעלת פתח בחזית. מכונת כביסה כזו מאפשרת לכם להניח מייבש מעל מכונת הכביסה, ובכך, לחסוך מקום שבדרך כלל איננו מיותר במרפסות הכביסה ובחדרי השירות המוצעים. מכונת כביסה בעלת פתח קדמי מהווה פתרון אידיאלי לסטודנטים ולמשפחות צעירות המתגוררים ביחידות דיור זעירות וקומפקטיות מדי. ובעצם, גם אם הנכם מתגוררים בדירה בגודל סטנדרטי, סביר להניח שלא תתנגדו לשטח מיותר שיאפשר לכם למקם לצד מכונת הכביסה ומכונת הייבוש שמעליה. סלי כביסה מסודרים אשר ממוקמים באופן שיקל עליכם להניח את הכביסה המלוכלכת במקומה ולשלוף אותה בקלות כאשר תרצו לכבס אותה. הקץ לערבוביית סלי הכביסה! מכונת כביסה בעלת פתח קדמי שמאכלסת מעליה מכונת ייבוש מאפשרת לכם להציב סלי כביסה גדולים, מרווחים ומסודרים, ולהגיע לכבסים הזקוקים לכביסה באפס מאמץ וזמן. מתאים לכם?

מכונת כביסה: פתח עליון או קדמי?

חשוב לזכור שמכונת כביסה איננו מוצר אותו רוכשים לעיתים מזומנות. מכונת הכביסה אותה אתם עומדים לרכוש עתידה ללוות אתכם לכמה שנים טובות לפחות. לכן, גם אם העיסוק בשאלה "מכונת כביסה פתח עליון או קדמי?" נראית לכם טריוויאלית, היא עשויה להתגלות בעתיד הקרוב מאוד כמשמעותית ביותר. לכן, בטרם תצביעו על הדגם הנבחר בחנות למוצרי החשמל, עמדו למספר שניות וציירו בדמיונכם את מרפסת השירות שלכם ,ושקלו בינכם לבין עצמכם את מידת החיבה והיכולת שלכם להתכופפות יום יומית אל מכונת הכביסה, ורק אז – החליטו.
בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.